/>

VISZONTELADÓINK


Nyugat-magyarországi területi képviselet:

MV Pro ImmoBau Kft.

nyugat@vaspo.hu / +36 30 930 4232 / +36 30 930 5816



Baranya megye


Stavmat

7800 Siklós, Széchenyi u. 73.

siklos@stavmat.hu

+36-20/620-0210

Stavmat

7623 Pécs, Megyeri út 61.

pecs@stavmat.hu

+36-30/418-2920



Fejér megye


STABIL-KŐ KFT.

8000 Székesfehérvár, Móri út 9.

stabilkokft@gmail.com

+36-70/340-4777

Stavmat

8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 94.

szekesfehervar@stavmat.hu

+36-20/620-0195

B53 Alba Kft.

8000 Székesfehérvár, Berényi út 53

info@b53.hu

+36-70/770-5301


Rimóczi és Társa Bt.

8000 Székesfehérvár, Budai út 169.

rimocziesbt@invitel.hu

+36-30/946-1801



Veszprém megye


Stavmat

8230 Balatonfüred, Fürdő u. 21

balatonfured@stavmat.hu

+36-20/620-0047

Stavmat

8500 Pápa, Kopja utca 5.

papa@stavmat.hu

+36-30/500-4051

Stavmat

8200 Veszprém, Almádi út 19.

veszprem@stavmat.hu

+36-20/620-0200


Rimóczi és Társa Bt.

8400 Ajka, Vásár u. 2

terrakotta.ajka@gmail.com

+36-30/946-1801

Rimóczi és Társa Bt.

8420 Zirc, Köztársaság utca 6.

+36-30/946-1801



Vas megye


FŐNIX SIMON PÉTER" E.V.

9700 Szombathely, Söptei út külső

spfonix@t-online.hu

+36-30/946-5830

Vörös János E.V.

9600 Sárvár, Szombathelyi u. 1-3.

voros.tuzep@vorosestarsa.hu

+36-95/320-443

NATUR MATERIAL KFT.

9900 Körmend, Rákóczi u. 121.

naturmaterial@gmail.com

+36-20/958-86-79



Zala megye


Stavmat

8360 Keszthely, Csapás u. 17.

keszthely@stavmat.hu

+36-20/620-0069

Stavmat

8900 Zalaegerszeg, Sport u. 22.

zalaegerszeg@stavmat.hu

+36-20/849-6270

RI-NA-MI BURKOLAT KFT

8900 Zalaegerszeg, Kanizsai u. 031/30 hrsz.

meszaroscsempe@gmail.com

+36-30/385-2893


ÉPFORG KFT.

8800, Nagykanizsa, Magyar u. 114-116.

info@epforg.hu

+36-93/322-135

ÉPFORG KFT.

8479, Zalakaros, Kossuth Lajos u. 23.

+36-70/778-5129

ÉPFORG KFT.

8868, Letenye, József Attila utca 10.

+36-70/778-5129




Somogy megye


Stavmat

8630 Balatonboglár, Klapka u. 10-12.

balatonboglar@stavmat.hu

+36-20/849-6265

Stavmat

7570 Barcs, Darányi út 24.

barcs@stavmat.hu

+36-20/849-6260

Stavmat

7400 Kaposvár, Vásártéri út 4

kaposvar@stavmat.hu

+36-20/620-0220


Stavmat

8700 Marcali, Sport u. 2.

marcali@stavmat.hu

+36-20/849-6250

Stavmat

7500 Nagyatád, Taranyi utca, Gyár utca 9.

nagyatad@stavmat.hu

+36-20/620-0240

Stavmat

8600 Siófok, Marosi u. 14.

siofok@stavmat.hu

36-20/620-0230


GÁÉV- 2008 KFT.

7400 Kaposvár, Kanizsai u 56.

info@gaev.hu

+36-70/329-1789



Tolna megye


Stavmat

7200 Dombóvár, Gyár u. 7.

dombovar@stavmat.hu

+36-20/849-6280

Stavmat

7100 Szekszárd, Keselyűsi út 2.

szekszard@stavmat.hu

+36-20/849-6278


Stavmat

7090 Tamási, Sport u. 2.

tamasi@stavmat.hu

+36-20/849-6290

Stavmat

7030 Paks, Vasút u. 3.

paks@stavmat.hu

+36-20/849-6285



Komárom-Esztergom


Gotika 99 KFT.

2800 Tatabánya Táncsics Mihály út 2/f.

gotika99kft@gmail.com

+36-34/300-791



Kelet - magyarországi területi képviselet:

Pályázható



Bács-Kiskun megye


Stavmat

6000 Kecskemét, Könyves Kálmán krt. 12.

kecskemet@stavmat.hu

+36-20/620-0163

STILGARD-HUNGARY KFT.

6000 Kecskemét, Máriahegy tanya 173.

lacasastudio@t-online.hu

+36-70/469-7618



B-A-Z megye


Stavmat

3400 Mezőkövesd, Széchenyi István út 100.

mezokovesd@stavmat.hu

+36-20/620-0110

Stavmat

3527 Miskolc, Vágóhíd u. 9.

miskolc@stavmat.hu

+36-20/620-0100

Kőkorszak kert KFT.

3700 Kazincbarcika, Széchenyi út 95-97 26-os főút.

kokorszakkert@gmail.com/p>

+36-48/800-388



Csongrád megye


Stavmat

6728 Szeged, Budapesti út 8.

szeged@stavmat.hu

+36-20/620-0246

Buy BT.

6728 Szeged, Tűzoltó u. 2.

zsolthudak1@gmail.com

+36-20/912-5972

Mélykúti Ferenc Gábor E.V.

6600 Szentes Szalai utca 5.

info@hazszepitobolt-szentes.hu

+36-30/606-5602



Heves megye


Stavmat

3300 Eger, Mátyás király út 167.

eger@stavmat.hu

+36-20/620-0123

Stavmat

3390 Füzesabony, Hunyadi u. 2.

fuzesabony@stavmat.hu

+36-20/620-0115

Stavmat

3200 Gyöngyös, Gyár u. 2.

gyongyos@stavmat.hu

+36-20/620-0130


Stavmat

3000 Hatvan, Radnóti tér 11.

hatvan@stavmat.hu

+36-20/620-0140



Jász-Nagykun-Szolnok megye


Stavmat

5000 Szolnok, Piroskai út 8.

szolnok@stavmat.hu

+36-20/620-0180



Nógrád megye


Stavmat

2660 Balassagyarmat, Vörösmarty út 1.

balassagyarmat@stavmat.hu

+36-20/620-0145

Stavmat

3100 Salgótarján, Baglyasi út 3.

salgotarjan@stavmat.hu

+36-20/620-0150


Szabolcs-Szatmár-Bereg


Kovboys KFT.

4300 Nyírbátor Császári út 77.

g.kovacs@kovboys.hu

+36-42/281-193


Budapest – pest megyei területi képviselet:

Pályázható



Pest megye


Stavmat

2040 Budaörs, Károly király útja 145.

budaors@stavmat.hu

+36-20/620-0090

Stavmat

1107 Budapest, Ceglédi út 1-3.

feszek@stavmat.hu

+36-20/620-0070

Stavmat

2100 Gödöllő, Szentgyörgyi A. u. 1.

godollo@stavmat.hu

+36-20/620-0170


MEGACSEMPE KFT.

2760, Nagykáta, Kossuth Lajos utca 163/26.

megacsempe@gmail.com

+36-30/860-7963

Kancsár Orbán E.V.

2370 Dabas, Fő út 135.

info@woodstone.hu

+36-30/491-5741

C-viso Bt.

2711 Tápiószentmárton Sőregi út 2/a.

csempe@kincsemaruhaz.hu

+36-30/868-0977


Buda-Házépítő KFT.

2700 Cegléd Szolnoki út 77.

budahazepito@gmail.com

+36-53/311-612